Способи доставки:

  1. Доставка поштовими службами України (за пакування товару відповідає магазин).

Ми надсилаємо товар будь-якою поштовою службою України (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, УкрПошта).

Якщо товар надсилається Новою Поштою, Інтайм або Делівері доставка приходить за 1-3 дні; якщо поштовою службою УкрПошти – до 5 робочих днів.

За доставку товару сплачуєте Ви, згідно тарифів поштової служби, якою Ви вирішите скористатися.

  1. Адресна доставка у межах Києва.

Безкоштовна доставка товарів у межах Києва здійснюється за умови придбання товарів з магазину на суму понад 500 грн. Якщо Ваше замовлення не перевищує 500 грн., адресна доставка в межах Києва – 45 грн.

Доставка товарів здійснюється протягом доби. Якщо Ви робите замовлення до 13:00, ми доставляємо товар до 21:00 цього ж дня до 21:00. Якщо Ви робите замовлення після 13:00, ми доставляємо товар наступного дня, не пізніше години у котрій було здійснено Ваше замовлення.

На жаль, в умовах безпеки, за політикою компанії, ми не доставляємо товар до дверей квартири. Просимо забирати товар біля під’їзду або в автомобілі кур’єра. Дякуємо за розуміння!

  1. Самовивіз.

Ви можете забрати товар самостійно за адресою: м. Київ, вул. Пчілки,2. Ви можете забрати замовлення з 8:00 до 20:00.

  1. Можлива доставка на будь-яке метро Києва.

Ми намагаємося зробити зручні умови для наших клієнтів, тому можемо доставити товар на будь-яке метро Києва за Вашим бажанням. Така доставка буде коштувати 20 грн. Якщо Ваше замовлення буде більшим ніж на суму 300 грн., такий вид доставки буде здійснюватися безкоштовно. Ви можете скористатися даною послугою з 8:00 до 20:00.

Способи оплати:

  1. Наложений платіж (оплата послуги за рахунок покупця).
  2. На карту ПриватБанку/рахунок магазину.
  3. Оплата готівкою кур’єру при замовленні адресної доставки або доставки до метро Києва.