Сайт тимчасово не працює
Графік роботи:

Пн- Пт 9:00 до 17:00

0
Мій кошик

KomarovTOYS

Сортування:

В наш час "Фабрика дерев'яних іграшок Комаровтойс" може запропонувати маленьким цікавим малюкам асортимент із більш як вісімдесят іграшок різноманітних розвиваючих іграшок.

Колектив "Фабрика дерев'яних іграшок Комаровтойс" постійно веде роботу з поповнення нашого асортименту новими корисними іграшками, враховуючи побажання дітей, батьків і педагогів. Але, паралельно із розробкою власних моделей розвиваючих іграшок, Фабрика не забуває про старі іграшки минулого століття, які були незаслужено забуті в період пластикової іграшки. Усі іграшки тестуються дітьми і удосконалюються. У зв'язку з постійним процесом модернізації виробничо-технічної бази, при першій технологічній можливості іграшки удосконалюютьмя, щоб вони ставали краще та цікавіше.

Іграшки фабрики у більшому ступені містять ручну роботу, що дозволяє нам контролювати і утримувати якість продукції на необхідному рівні.

Уся продукція фабрики має висновки санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/130062, декларацію про відповідність вимогам технічних регламентів №UA.011.D.00159-15 сертифікат відповідності №UA1.094.0007695-15.

 

 

РозгорнутиЗгорнути